O nás

Sme personálna agentúra špecializujúca sa na sprostredkovanie zamestnania v opatrovateľskom sektore vo Veľkej Británii. Pracujeme na základe Povolenia na sprostredkovanie práce za úhradu, vydanom Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.
Nie sme veľkí, ale efektívni! Naším krédom nie je umiestniť čo najviac kandidátov neosobne, formou „pásovej výroby“, ale každému sa venujeme individuálne, snažíme sa zohľadniť jeho osobné priania pri hľadaní práce a je pre nás dôležitá aj spätná väzba. Preto často zostávame s našimi kandidátmi v kontakte aj po nástupe do zamestnania.

Náš tím

Jana – vyštudovala Ekonomickú univerzitu. Tiež hovorí výborne po anglicky a nemecky. Má rada šport a jej najväčším hobby sú cudzie jazyky. Cíti sa ako doma v oblasti financií, miezd a personálneho poradenstva.
Andrea – vyštudovala Ekonomickú univerzitu. Hovorí výborne po anglicky a stále pracuje aj na svojej nemčine. Má skúsenosti s prácou personálneho konzultanta aj zo zahraničia. Okrem práce si vždy nájde čas na šport, čítanie a priateľov. Každému zákazníkovi sa venuje dôkladne, podľa jeho individuálnych potrieb.

Poskytujeme

  • sprostredkovanie práce, letenky, organizáciu pricestovania
  • pracovnú zmluvu alebo pozývací list “job offer” pred vycestovaním
  • asistenica pri registrácii na NMC (pre zdravotné sestry)
Zavolajte nám
Garancia spokojnosti