Ohlasy spokojných kandidátov

Tu je zopár ohlasov našich spokojných kandidátov, ktorým sme sprostredkovali zamestnanie. Našu prácu robíme naozaj poctivo. Za účelom dôveryhodnosti uvádzame aj emailove kontakty na uchádzačov.
"S Vašou agentúrou som bola veľmi spokojná, čo sa dnes nestáva často...Ďakujem pekne. Toto poďakovanie je za prístup a serióznosť voči svojím klientom. V dnešnej dobe je doslova vzácnosť natrafiť na serióznu agentúru a prístup jej pracovníkov. Ochota, s akou som sa stretla mi však nedá, aby som sa nevyjadrila verejne. Prajem tejto agentúre, aby sa im darilo aj naďalej a aby mali veľa spokojných klientov. Momentálne som doma a keď bude u mňa vycestovanie opäť aktuálne, rada by som znovu využila Vaše služby"
Elena, Facebook: Elen Vulganova
"So službami agentúry IFNE Slovakia som veľmi spokojná. Pracujem v UK už takmer 3 roky v jednom opatrovateľskom dome vďaka tejto agentúre. V minulosti som plánovala zmeniť zamestnanie. Okamžite, ako som o zmenu požiadala, p. Janka, pracovníčka agentúry IFNE mi obratom odpísala a vybavovala zmenu. Všetko sa vybavuje v krátkom čase, aby bol zamestnanec spokojný a podľa kritérií, o ktoré požiada. Určite, keď budem chcieť meniť zamestnanie, skontaktujem sa s p.Ing. Jankou Popelišovou, s ktorou mám už vytvorený veľmi dobrý pracovno-priateľský vzťah, napriek tomu, že sme sa nikdy nevideli. Touto cestou veľmi pekne ďakujem a želám všetko dobré, veľa pracovných ponúk a veľa spokojných ľudí, ktorým táto agentúra pomôže zaradiť sa do pracovného života v zahraničí"
Iveta, iveta11@gmail.com
"Chcem sa poďakovať agentúre Ifne Slovakia s.r.o. za to, že mi sprostredkovala prácu opatrovateľky v UK. Prácu mi zohnali rýchlo a pomohli mi s prípravou cesty. So službami tejto agentúry som bola veľmi spokojná a odporúčam ju každému, kto hľadá zamestnanie"
Eva, eva22@centrum.sk
"Bola som veľmi spokojná s Vašim sprostredkovaním a s robotou vôbec. Stále žijem v Anglicku, už je to 5 rokov, pracujem v inej oblasti, ale Vaša pomoc s mojim štartom bola rozhodujúca a nápomocna. Ďakujem."
Michaela, sk8er.girl21@yahoo.com
"20 mesiacov som pracoval v Anglicku v opatrovateľskom dome. Prácu mi zabezpečila pracovná agentúra Ifne Slovakia, vďačný som osobitne p.ing.Popelišovej, ktorá bola so mnou v kontakte počas vybavovania. Bol som spokojný nadmieru so všetkými úkonmi agentúry od prvého kontaktu až po chvíľu, keď ma taxikár odviezol z letiska na miesto výkonu práce. Odišiel som napokon odtiaľ len kvôli možnosti ešte pokračovať na Slovensku v štúdiu na VŠ, ináč by som zostal v zahraníčí ešte nejaký čas. Môžem vrele odporúčať túto agentúru"
Miloš, lopejskymilos@azet.sk
"Ďakujem Vam za sprostredkovanie práce - :) no, darí sa mi, ďakujem veľmi pekne -:). Síce už nepracujem v Kippingtone, kde mi Vaša agentúra našla prácu. Bolo to príliš ďaleko od mojich známych, ktorí žijú v Londýne, takže som sa presťahovala a našla inú prácu, napriek tomu, že som tam bola spokojná. Teraz pracujem v Royal London Hospital na detskom oddelení ako Nursing assistant a som veľmi šťastná a ľúbim to, čo robim- :). Vami vybavená práca mi otvorila dvere do pracovného života v Anglicku. Keď som sem prišla, nemala som žiadne problémy, lebo už ste mi všetko zariadili predtym. V Kippingtone som pracovala asi rok s ľuďmi z Poľska a tak isto aj s Angličanmi. Moja angličtina sa zlepšila. A naučila som sa tam takisto aj po poľsku -: ).Problém mi teraz robí slovenský jazyk, lebo už ho nepoužívam tak často, ako predtým. Miešanku mám v hlave :D. Stretávam sa s viacerými jazykmi, okrem angličtiny, takisto so slovenčinou, poľštinou, maďarčinou :DDD, ale užívam si -:) Neľutujem, že som Vas našla ako sprotstredkovateľa. Zabezpečili ste mi všetko, čo sa dalo a som za to veľmi vďačná"
Veronika, veronikaromanova@yahoo.co.uk
"S agentúrou IFNE Slovakia som bola v roku 2006 v Anglicku. Keď som prišla na miesto určenia, tak som bola nespokojná s podmienkami, ktoré tam boli - ako zamestnanie, tak aj ubytovanie, ktoré poskytoval zamestnávateľ. Napísala som do agentúry e-mail, opísala som im situáciu a do 2 týždňov mi vybavili nové zamestnanie ktoré bolo skutočne skvelé. Bolo nás tam 5 Slovákov a minimálne 3 sa tiež sťažovali u svojej agentúry (každý tam bol cez nejakú inú), ale žiadna odozva neprišla. Takže ja osobne túto agentúru naozaj odporúčam, pretože sú flexibilní a pomôžu aj vtedy ak sa stane niečo nepredvídané a nepríjemné (čo je v prípade, že ste takmer 2000km od domova a nemáte sa na koho iného obrátiť, naozaj jedna z najdôležitejších vecí). Ja som bola v kontakte s pani Popelišovou a jej prístup musím naozaj pochváliť"
Daniela, daniela.b@azet.sk
"S Vašou agentúrou som bol nadmieru spokojný naozaj ponúkate služby na profesionálnej úrovni, čo sa o väčšine agentúr nedá povedať.Ja som mal štastie,že som natrafil práve na Vás a možem každému Vašu agentúru iba odporučiť. Prajem vela úspechov Vám a Vašej agentúre."
Miloš, apartmanmonika@gmail.sk
"S úrovňou vami poskytnutých sprostredkovateľských služieb som bola spokojná. Práca bola sprostredkovaná u anglického zamestnávateľa na pozíicii care assistant. Zamestnávateľ bol seriózny a ústretový. Podmienky zmluvy boli dodržané zo strany zamestnávateľa ako aj sprostredkovateľskej agentúry IFNE Slovakia"
Lydia,lydiabellova@post.sk
"Pracujem v Anglicku už dva a pol roka a moju prvú prácu mi sprostredkovala agentúra IFNE Slovakia. Jedná sa o veľmi serióznu agentúru, ktorá Vám spoľahlivo vybaví prácu care assistentky v UK vo veľmi krátkom čase, spoločne s ubytovaním na veľmi slušnej úrovni v bíizkosti zamestnania."
Iveta, iveta321@gmail.com

Poskytujeme

  • sprostredkovanie práce, letenky, organizáciu pricestovania
  • pracovnú zmluvu alebo pozývací list “job offer” pred vycestovaním
  • asistenica pri registrácii na NMC (pre zdravotné sestry)
Zavolajte nám
Garancia spokojnosti