Opatrovateľka v domácnosti - Live-in personal assistant

Požiadavky

  • prijímané sú len ženy
  • vek od 21 do 45 rokov
  • komunikatívna znalosť angličtiny
  • čistý slovenský aj anglický register trestov
  • pripravenosť vykonávať túto prácu po dobu 6 mesiacov, prípadne dlhšie
  • prax v opatrovaní, zdravotníctve alebo sociálnej oblasti, pričom sa uznáva aj súkromná prax (vrámci rodiny)
  • vodičský preukaz
  • výška min.160cm
  • výhodou je vzdelanie v oblasti opatrovateľstva, zdravotníctva alebo sociálnej práce

Náplň práce

  • starostlivosť o deti, dospievajúcich a dospelých s ťažkým fyzickým postihnutím
  • pomoc pri obliekaní a osobnej hygiene (kúpanie, holenie, zubná hygiena, toaleta, výmena močových sáčkov, starostlivosť o vyprázdňovanie)
  • asistencia a uľahčovanie pohyblivosti vrátane usádzania do vozíka, prechádzky s vozíkom, v prípade potreby usádzanie do auta, šoférovanie zverencovho auta
  • pomoc pri stravovaní s ohľadom na dietetické požiadavky, vrátane prípravy a servírovania jedla
  • asistencia pri dennodenných aktivitách spojených napr. s prácou, trávením voľného času (účasť na spoločenských udalostiach, stretnutiach s priateľmi, dovolenky), vzdelávaním a pod.pomoc pri podávaní liekov, predpísaných lekárom
  • v prípade potreby pomoc pri vybavovaní korešpondencie
  • domáce práce (prezliekanie postelí, pranie, žehlenie, nákupy)
  • vedenie zdravotných záznamov a ich posielanie v súlade s požiadavkami zamestnávateľa

Pracovné podmienky:

  • mzda 420 do 469GBP/týždeň brutto
  • zamestnávateľ odvádza daň a zdravotné poistenie z hrubej mzdy
  • ubytovanie a strava poskytnuté zdarma
  • pracovná doba 8-10 hodín denne
  • práca na turnusy(3 týždňový turnus, potom voľno)
  • dĺžku voľna si opatrovateľka stanovuje sama, pričom treba odpracovať 120 dní za 6 mesiacov
  • nárok na 28 dní preplatenej dovolenky

Prečo pracovať ako Opatrovateľka v domácnosti?

  • dlhodobá a stabilná práca
  • pred nástupom poskytnuté 5-dňové zaškolenie zdarma, zakončené získaním Certifikátu prvej pomoci, zaobchádzania a opatrovania handicapovaných ľudí zdarma (počas zaškolenia je ubytovanie poskytnuté zdarma)
  • možnosť získania vyššieho vzdelania pre opatrovateľov NVQ3 priamo vo Veľkej Británii (po zvýšení kvalifikácie lepšie platové podmienky)
  • časová variabilita – opatrovateľka si sama určuje dĺžku voľna
  • dotované ubytovanie - možnosť tráviť voľné dni v ubytovaní poskytnutom zamestnávateľom za dotovanú cenu
  • podpora 24/7 – poskytovanie non-stop podpory zo strany zamestnávateľa
  • úhrada poplatkov – poplatky pri nástupe do práci, súvisiace so zaregistrovaním na rôzne úrady (WRS, CRB, NIN, daňové číslo) platí zamestnávateľ a takisto tieto registrácie vykoná.
Máte záujem o túto pracovnú pozíciu? Prosím, pošlite nám Váš životopis v angličtine na info@pracavanglicku.eu .Obratom Vás budeme informovaťo možnostiach získania tejto práce.

Poskytujeme

  • sprostredkovanie práce, letenky, organizáciu pricestovania
  • pracovnú zmluvu alebo pozývací list “job offer” pred vycestovaním
  • asistenica pri registrácii na NMC (pre zdravotné sestry)
Zavolajte nám
Garancia spokojnosti